KARGO VE TESLİMAT

 

KARGO ÜCRETİ

Yurtiçi alışverişlerinizde 800 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Kapıda Ödeme seçeneğinde 19,99 TL olan kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Kredi Kartı veya Havale yöntemiyle yaptığınız alışverişlerinizde bu bedel tahsil edilmemektedir. 800 TL ve altı alışverişlerinizde 49,99 TL kargo bedeli alınmaktadır.

TESLİMAT

Ürününüz sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS ve mail olarak gönderilir.

Bağlı olduğunuz PTT kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içinde kargo şubesinden almanız gerekmektedir. Üç gün içinde teslim alamazsanız paketiniz anakiz.com.tr’ye iade edilir. 

Kargoist firması kurye elemanı size paketi getirdiğinde sizi adresinizde bulamazsa telefon numaranız üzerinden ulaşmaya çalışır ve sonraki gün paketinizi tekrar getirmek üzere sizinle iletişime geçer.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo gönderiyoruz. 

Türkiye sınırları içerisinde siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için anakiz.com.tr en geç 10 gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir. 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Kargo gönderimlerimizi KARGOİST VE PTT kargo firmalarıyla ile yapmaktayız. Kargo firması bulunduğunuz konuma göre değişmektedir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR